Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

będę musiał pobierać bf4 orygialnego jeżeli mam bf4 pirata


xlenek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak kupujesz wersję pudełkową masz pliki z grą.  Jeśli cyfrową możesz grę aktywować, po rozpoczęciu pobierania zpauzować i wrzucić pliki gry i kontynuować pobieranie. Potem pliki zweryfikować. Obie metody są szybkie.

 

Lepiej tak, ponieważ pirackie pliki nie będą w stu procentach kompatybilne z oryginalną grą.

Obie metody są szybkie twoja lepsza, ale zależy czy kupuje pudełkową wersję czy cyfrową.

8902314106109971000808.jpeg
Opublikowano

Jak kupujesz wersję pudełkową masz pliki z grą.  Jeśli cyfrową możesz grę aktywować, po rozpoczęciu pobierania zpauzować i wrzucić pliki gry i kontynuować pobieranie. Potem pliki zweryfikować. Obie metody są szybkie. Obie metody są szybkie twoja lepsza, ale zależy czy kupuje pudełkową wersję czy cyfrową.

Jak kupujesz wersję pudełkową masz pliki z grą.  Jeśli cyfrową możesz grę aktywować, po rozpoczęciu pobierania zpauzować i wrzucić pliki gry i kontynuować pobieranie. Potem pliki zweryfikować. Obie metody są szybkie. Obie metody są szybkie twoja lepsza, ale zależy czy kupuje pudełkową wersję czy cyfrową.

spróbuje wrzucić a jak sie nie uda to odinstaluje i pobiore z origin sorry ale pisze z komórki
Opublikowano

Lepiej tak, ponieważ pirackie pliki nie będą w stu procentach kompatybilne z oryginalną grą.

a jak mam pobraną to bf4 co mozna przez 7 dni grać to musze od nowa pobierać z origina bo tąco 7 dni to mam pobraną

Opublikowano

A możesz opisać swoje problemy w 1 temacie, a nie zasyfiać dział 100 tematami na raz?

 

# Każdą gre trzeba od nowa pobierać no pls.. Jak sie ma cracka, albo jakieś syfy w plikach..

Opublikowano

Jeżeli masz pobranego BF4, który był na 7 dni to nie masz nic do pobierania bo to ten sam BF4 co pełna wersja.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...